Bezplatná databáza programov

Počet programov: 23,495 | Dnes pridaných: 0
  • Forewave Audio Converter

    Univerzálny audio prevodník Podporuje formáty MP3, WMA, WAV, Real Media RA, FLAC, AAC, AC3, AMR, WAV a tiež niektoré video formáty. »
    Licencia: Shareware

  • UtilCalc

    UtilCalc je kalkulačka, ktorá zobrazuje na obrazovke Pocket Pc každý krok výpočtu. »
    Licencia: Shareware

  • NoteCable Audio Converter

    Je výkonný nástroj na prevod chránených audio súborov DRM do klasického formátu MP3. »
    Licencia: Shareware

Vyberte si kategóriu

Auktionatrix 4.0

Autor: Z-Dev
Licencia: Freeware
Veľkosť: 12.73 MB
Cena: 0.00 $
Počet stiahnutí: 954
Dátum pridania: 2008-06-10
Aktualizácia: 2011-05-17

Kategória programu:

Internet a siete > Nezaradené

Operačný systém:

WinXP, Windows2000, Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Ultimate

Krátky popis k programu Auktionatrix:

Teraz máte možnosť stiahnuť si softvér Auktionatrix vo verzií 4.0 od autora Z-Dev. Stiahnutie je samozrejme zadarmo, bez nejakých skrytých poplatkov. Popis programu Auktionatrix je v anglickom jazyku, ale pod ním sa nachádza aj orientačný preklad v slovenskom jazyku. Ospravedlňujeme sa, ale tento preklad je značne nedokonalý. Bol totiž vytvorený automatickým prekladačom. Použili sme ho preto, aby aj ľudia, ktorí nemajú dobrú znalosť anglického jazyka mali predstavu na čo slúži softvér Auktionatrix ..

Popis od autora programu - Z-Dev v anglickom jazyku:

Auktionatrix wurde konzipiert mit der Vorgabe, nach wenigen Sekunden Installation ein funktionsfähiges und leistungsfähiges Werkzeug zur Verfügung zu haben. Selbst das Lesen von Handbüchern entfällt, denn Auktionatrix geht intuitiv auf Ihre Wünsche ein, gibt Anregungen an kritischen Stellen und leitet ohne viel Klicken und Grübeln zum Erfolg.

Starten Sie jetzt sofort mit der Auktionatrix und nutzen Sie die Vorteile, die Sie bisher vermisst haben:

Auktionsdesign
Erstellen Sie einen Artikel, den Sie später anbieten und verwenden Sie dazu einen Wizzard, der Sie schnell und einfach zu einem brillanten Ergebnis führt. Wählen Sie eine von zahlreichen Vorlagen oder benutzen Sie eigene Vorlagen mit Ihrem individuellen Design. Laden Sie bis zu vier Bilder auf den Bilderserver von Z-Dev und sparen Sie die Gebühren für den kostenpflichtigen Bilderservice bei eBay.

Mails
Auktionatrix übernimmt die Verwaltung des Postfaches und ordnet die eingehenden Mails den laufenden Auktionen und abgeschlossenen Käufen zu. Bestätigungen nach Kauf, Zahlungseingang und Versand werden über standardisierte Texte mit einem simplen Mausklick versendet.

Auktionsdaten
Natürlich hat Auktionatrix Zugang zur Datenbank von eBay, stellt nicht nur die Auktionen ein sondern holt auch alle Daten von Käufern direkt ab. Das gilt sowohl für die Kontaktadresse als auch die Lieferanschrift. Tippfehler gehören damit der Vergangenheit an.

Auktionsstatus
Während den laufenden Auktionen können Sie sich jederzeit informieren, wieviele Gebote abgegeben wurden, aber auch, bei wie vielen Interessen Ihr Angebot auf der Merkliste steht und wie oft das Angebot bereits gesichtet wurde.
Bei abgeschlossenen Auktionen haben Sie die Möglichkeit der Filterung nach unbezahlten, bezahlten, nicht gelieferten und gelieferten Artikeln.

Service
Das Smart-Update erlaubt den kostenlosen Zugriff auf Updates für die Dauer von einem Jahr. Ebenfalls kostenlos sind Hotline-Anfragen per Mail.

Orientačný Slovenský preklad popisu programu:

Auktionatrix wurde konzipiert mit der Vorgabe, nach wenigen Sekunden Inštalácia ein und funktionsfähiges leistungsfähiges Werkzeuge zur Verfügung zu haben. Selbst das Lesen von Handbüchern entfällt, Denný Auktionatrix geht intuitiv auf ein Ihre Wunsch, gibt Anregungen kritischen Stellen und ohne Viel leitet Klicken und zum Grübeln Erfolg. Starten Sie jetzt mit der Sofort Auktionatrix und die Sie nutzen Vorteil, die Sie haben Bisher vermisst: Auktionsdesign erstellen Sie einen Artikel, Sie deň später anbieten und Sie verwenden Dazu einen Wizzard, Sie schnell und der zu einem einfach brillanten Ergebnis führt. Wählen Sie eine von zahlreichen Vorlagen oder benutzen Sie eigene Vorlagen mit Ihre individuellen Design. Ládin Sie bis zu vier Bilder auf den Bilderserver von Z-Dev und die Sie sparenie Gebühren für den kostenpflichtigen Bilderservice bei eBay. Maily Auktionatrix übernimmt die Verwaltung des Postfaches und die ordnet eingehenden emaily deň laufenden Auktionen und zu abgeschlossenen kaufen. Bestätigungen nach Kauf, Zahlungseingang und werden Versand über standardisierte Texte mit einem simplen Mausklick versendet. Auktionsdaten Natürlich klobúk Auktionatrix Zugang zur Datenbank von eBay, nicht nur die stellt Auktionen ein sondern holt auch alle Daten von Käufern Direkt ab. Das pozlátené sowohl für die auch die Kontaktadresse ALS Lieferanschrift. Tippfehler gehören damit der Vergangenheit. Auktionsstatus Während deň laufenden Auktionen können Sie sich jederzeit informieren, Wieviel Gebo abgegeben wurden, aber auch, wie bei Vielen Interessen Ihr Angebot auf der Merkliste steht und wie das oft Angebot bereits gesichtet wurde. Bei abgeschlossenen Auktionen haben Sie die Möglichkeit der nach Filterung unbezahlten, bezahlten, nicht gelieferten und gelieferten Artikeln. Das služby Smart-Update erlaubt deň kostenlosen Zugriff auf Aktualizácia für die von einem Jahr Dauer. Ebenfalls kostenlos sind Hotline-Anfragen na Mail.

Sťahujte tu: Auktionatrix 4.0

Ak sa Vám nedarí stiahnuť tento program, prosím s kliknite sem a nahláste nefunkčný odkaz.

Podobné programy v tejto kategórií

Send To Phone 2.1Novinka

Send files to your mobile phone without any cables and adapters!

Orientačný preklad: Posielať súbory do vášho mobilného telefónu bez káblov a adaptérov!

Licencia: Freeware | Veľkosť: 0.91 MB

RSS feed reader 2.49Novinka

RSS feed reader from Home based business Opp UK. News feeds and much more.

Orientačný preklad: RSS čítačku z domov založené obchodné Opp UK. Novinky kanály a ešte oveľa viac.

Licencia: Freeware | Veľkosť: 2.19 MB

Construction Security 1.0Novinka

Construction Security CHMOD Calculator

Orientačný preklad: Výstavba bezpečnostných CHMOD Kalkulačka

Licencia: Freeware | Veľkosť: 0.40 MB

payday advance loans weblink 1.25Novinka

WHAT DOES WEBLINK CHECKER DO?

Orientačný preklad: ČO ROBIŤ weblink CHECKER?

Licencia: Freeware | Veľkosť: 0.21 MB

What To Expect Doing A Candida Cleanse C 1.5Novinka

www.natural-candida-cleanse.com/what-to-expect-while-doing-a-candida-cleanse.htm

Orientačný preklad: www.Natural-Candida-Cleanse.com/what-to-expect-while-Doing-a-Candida-Cleanse.htm

Licencia: Freeware | Veľkosť: 0.4 MB

The Guru Assassin 1.0Novinka

The Guru Assassin Video - Watch How $40 turns into $240,900 per year!

Orientačný preklad: Guru vrah Video - sledujte ako $40 premení $240,900 ročne!

Licencia: Freeware | Veľkosť: 0.60 MB

One Step Upload 1.1Novinka

A Personal Portal Page Designer is a page you create containing favorite links.

Orientačný preklad: Osobné stránky dizajnér portál je stránka vytvoríte, obsahujúci obľúbené prepojenia.

Licencia: Freeware | Veľkosť: 8.87 MB

Xfer 2010-ANovinka

Connect to devices or computers on external networks via bridging and tunneling

Orientačný preklad: Pripojiť k zariadeniami alebo počítačmi na vonkajších sietí cez premostenie a tunelovanie

Licencia: Shareware | Veľkosť: 3.51 MB

consolidate-debt-bookmark 1.05Novinka

Let visitors bookmark your site with just 1 click

Orientačný preklad: Nech návštevníci záložku vaše stránky s len 1 tlačidlo

Licencia: Freeware | Veľkosť: 0.49 MB

Najsťahovanejšie programy